webprorab.com - ремонт, строительство, домашний комфорт

Переваги дерев'яного будинку

Переваги дерев'яного будинку

1. Екологічна чистота У стінах дерев'яних будинківзалишаються смоли і фітонциди. Стіни будинку з дерева складаються з безлічі мікропор, що забезпечують постійну циркуляцію кисню. Таким чином, стіни дерев’яного будинку володіють властивістю природної вентиляції.Доведено, что перебуванняв такому доміпокращує сон, настрій, додає сил, нормалізуєтиск іфункцію легень, знімаєстреси, підвищує працездатність.

2. Вологість в будові підтримується на рівні 40-60%, незалежно від зовнішніх умов, що забезпечує комфортність проживання. Деревина здатна дихати, і ця властивість дозволяє їй підтримувати оптимальну температуру і рівень вологості повітря. Тепловий потік з приміщення спрямовується назовні і проходить крізь колоду. При цьому, в процесі його охолоджування пара і вуглекислий газ прямують до зовнішніх шарів колоди,перпендикулярно річним кільцям колод.

У результаті, волога і шкідливі речовини виходять з торців колоди, стіна не нагромаджує вологу.

3. Низька теплопровідність

Чим менше теплопровідність матеріалу, з якого побудований будинок, тим він тепліший. Перевага дерев'яного бруса над цеглиною по термоізоляційних властивостях очевидна -стіна з бруса 1мм дорівнює товщині цегляної стіни 510 мм (дві цеглини). Крім того, дерев'яні стіни витримують необмежене число циклів заморожування-разморожування, а тому термін служби будинку з дерева може перевищувати 100 років.

4. Мінімальні терміни спорудження будови - 100мІ за 30днів. Високасейсмостійкість до землетрусів і ураганів. В результаті досліджень, проведених в Японії, на території, де відбувся землетрус, встановлено, що дерев'яний дім виявився найміцнішою конструкцію.

5. Мобільність. Споруда із зрубу відрізняється своєю мобільністю, при необхідності її можна легко розібрати і перевезти в інше місце.

6. Не вимагає додаткових витрат на внутрішнє і зовнішнєоздоблення, адже деревні узори зроблять будь-яку стіну унікальною і неповторною.

7. Будівництвоу будь-яку пору року.

8. Можливість виконання складних конструктивних рішень

9. Мінімізація витрат.Технологія не вимагає використання якого-небудь важкого монтажного устаткування, дає можливість виконання складних конструктивних рішень за малі гроші.

Економія на фундаменті Легкість конструкції споруди значно знижує навантаження на грунти, що дозволяє застосовувати економічніші типи фундаменту. Вага середнього будинку площею 150 квадратних метрів складає близько 40 тонн, включаючи внутрішню, зовнішню обробку і корисне навантаження.

Обладнати такий будинок можна будь-якими видами опалювальних і димохідних систем в т.ч. камінами будь-якого виробництва.

Залежно від призначення і територіального розташування дерев’яного будинку, індивідуально розраховуються товщина стін і система утеплення, яка забезпечує збереження тепла, а значить зниження експлуатаційних витрат на обігрів приміщень.

Будинок з брусу це найдоступніше житло у наш час. При мінімальних витратах часу, зусиль і засобів Ви отримуєте тепле, економічне, екологічно чисте, а головне - затишне, завжди сучасне і комфортабельнепомешкання.

Работаете в сфере строительства, ремонта, домашнего комфорта?

Cоздайте на WebProrab.com промо-сайт или интернет-магазин, чтобы стать ближе к своим клиентам.

Подробнее

Статьи по теме "Строительные материалы"

Как самостоятельно выбрать геотекстиль?

Как самостоятельно выбрать геотекстиль?


Геотекстиль отлично зарекомендовал себя в благоустройстве проблемных территорий, в частном и промышленном строительстве. Поэтому в своей категории...

Прозрачный бетон: такое бывает?

Прозрачный бетон: такое бывает?


Современный строительный мир придумывает каждый день все больше стройматериалов, ведь они должны быть экономичны, легки в использовании и доступны...

Полистиролбетон. Новые возможности

Полистиролбетон. Новые возможности


Стремительная эволюция строительства, как одной из отраслей народного хозяйства, на сегодняшний день удивляет даже самых креативных специалистов....